Yhteystiedot

Hermannin rantatie 12 B, 4 krs.
00580 Helsinki

Metro: Kalasatama
Bussi: Linja 55 (Agroksenkuja)

Aukioloajat

Koronavirustilanteen takia toimisto on toistaiseksi kiinni, mutta työntekijät ovat tavoitettavissa puhelimitse ja sähköpostitse.

Jos haluat tavata henkilökuntamme jäsenen, ota ensin yhteyttä varmistaksesi, että hän on paikalla ja käytettävissä.

Jos sinulla on tapahtumailmoitus tai muu asia, jota haluat meidän mainostavan verkostollemme, lähetä se osoitteeseen viestinta@moniheli.fi. Mainitse viestissä, kenelle haluat ensisijaisesti mainostaa sen (jäsenjärjestöillemme, laajemmalle verkostollemme).

Hallinto ja perustoiminnot

Abdirahim Hussein

Toiminnanjohtaja

+358 (0)45 899 2522

abdirahim.hussein@moniheli.fi
Suomi, English, Af Soomaali

Julie Breton

Järjestöpäällikkö

+358 (0)44 717 0225

toimisto@moniheli.fi
Suomi, English, Français

Anni Huovinen

Järjestösihteeri /
Ympäristöalan harjoittelija

+358 (0)50 552 1800

anni.huovinen@moniheli.fi
Suomi, English, Italiano

Amaal Abdulle

Järjestöassistentti

+358 (0)50 5544 272

amaal.abdulle@moniheli.fi
English, Af Soomaali, عربي (arabia), suomi

Katto-toiminta

Veera Vilkama

Päällikkö

+358 (0)50 309 3961
veera.vilkama@moniheli.fi

Suomi, English, Español

Bisher Sawan

Asiakastyön koordinaattori

+358 (0)50 309 3925 
bisher.sawan@moniheli.fi

Suomi, English, عربي (arabia)

Terkku-hanke

Lauren Stevens

Projektikoordinaattori

+358 (0)50 544 1122 
lauren.stevens@moniheli.fi

English, suomi

Sonja Verkasalo

Harjoittelija

sonja.verkasalo@moniheli.fi

Suomi, English

OmaPolku-hanke

Sara Herrala

Projektipäällikkö

+358 (0)50 543 4575
sara.herrala@moniheli.fi

Suomi, English

Arim Lee

Projektikoordinaattori

+358 (0)50 543 5456
arim.lee@moniheli.fi

Suomi, English, 한국어 (korea) 

DigiUp-hanke

Artëm Kuosti

Projektipäällikkö

+358 (0)50 551 1824
artem.kuosti@moniheli.fi

Suomi, English, русский (venäjä)

Yuri Kitaba

Projektikoordinaattori

+358 (0)50 551 1821
yuri.kitaba@moniheli.fi

Suomi, English, 日本語 (japani)