Yhteystiedot

Hermannin rantatie 12 B, 4 krs.
00580 Helsinki

Metro: Kalasatama
Bussi: Linja 55 (Agroksenkuja)

Aukioloajat

Koronavirustilanteen takia toimisto on toistaiseksi kiinni, mutta työntekijät ovat tavoitettavissa puhelimitse ja sähköpostitse.

Kun haluat tavata henkilökuntamme jäsenen, ota ensin yhteyttä varmistaksesi, että hän on paikalla ja käytettävissä.

Jos sinulla on tapahtumailmoitus tai muu asia, jota haluat meidän mainostavan verkostollemme, lähetä se osoitteeseen viestinta@moniheli.fi. Mainitse viestissä, kenelle haluat ensisijaisesti kertoa (jäsenjärjestöillemme tai laajemmalle verkostollemme).

Hallinto ja perustoiminnot

Abdirahim Hussein

Toiminnanjohtaja

+358 (0)45 899 2522
abdirahim.hussein@moniheli.fi

Suomi, English, Af Soomaali

Julie Breton

Järjestöpäällikkö

+358 (0)44 717 0225
toimisto@moniheli.fi

Suomi, English, Français

Raakel Kumpunen

Viestinnän suunnittelija

+358 (0)50 438 5568
raakel.kumpunen@moniheli.fi

Suomi, English

Luam Michael

Järjestökoordinaattori

+358 (0)50 554 4272
luam.michael@moniheli.fi

Suomi, English, Tigrinya

Katto-toiminta

Veera Vilkama

Päällikkö

+358 (0)50 309 3961
veera.vilkama@moniheli.fi

Suomi, English, Español

Bisher Sawan

Asiakastyön koordinaattori

+358 (0)50 309 3925 
bisher.sawan@moniheli.fi

Suomi, English, عربي (arabia)

Ayaan Hassan

Harjoittelija
 
ayaan.hassan@moniheli.fi

Suomi, English, Af Soomaali

Terkku-hanke

Lauren Stevens

Projektikoordinaattori

+358 (0)50 544 1122 
lauren.stevens@moniheli.fi

English, suomi

OmaPolku-hanke

Suvi Törrönen

Asiantuntija

+358 (0)50 543 4575 
suvi.torronen@moniheli.fi

Suomi, English

Javier Gauto

Asiantuntija

+358 (0)50 543 5456 
javier.gauto@moniheli.fi

English, Suomi,
Español, Guaraní

DigiUp-hanke

Artëm Kuosti

Projektipäällikkö

+358 (0)50 551 1824
artem.kuosti@moniheli.fi

Suomi, English, русский (venäjä)

Yuri Kitaba

Projektikoordinaattori

+358 (0)50 551 1821
yuri.kitaba@moniheli.fi

Suomi, English, 日本語 (japani)

Luontokoti-hanke

Anni Huovinen

Asiantuntija

+358 (0)44 750 4171
anni.huovinen@moniheli.fi

Suomi, English, Italiano

Mikki Sulle-hanke

Liban Ismail

Asiantuntija

+358 (0)50 3399578
liban.ismail@moniheli.fi

Suomi, English, Af Somaali