Contact information

Hermannin rantatie 12 B, 4th floor
00580 Helsinki

Metro: Kalasatama
Bus: Line 55 (Agroksenkuja)

Office Hours

Due to the coronavirus situation the office is closed for the time being, but employees are available at the contact information below.

Kun haluat tavata henkilökuntamme jäsenen, ota ensin yhteyttä varmistaksesi, että hän on paikalla ja käytettävissä.

Jos sinulla on tapahtumailmoitus tai muu asia, jota haluat meidän mainostavan verkostollemme, lähetä se osoitteeseen viestinta@moniheli.fi. Mainitse viestissä, kenelle haluat ensisijaisesti kertoa (jäsenjärjestöillemme tai laajemmalle verkostollemme).

Administration and Core Activities

Abdirahim Hussein

Executive Director

+358 (0)45 899 2522
abdirahim.hussein@moniheli.fi

Suomi, English, Af Soomaali

Julie Breton

Association Manager

+358 (0)44 717 0225
toimisto@moniheli.fi

Suomi, English, Français

Raakel Kumpunen

Communications Planner

+358 (0)50 438 5568
raakel.kumpunen@moniheli.fi

Suomi, English

Luam Michael

Association coordinator

+358 (0)50 554 4272
luam.michael@moniheli.fi

Suomi, English, Tigrinya

Katto Programme

Veera Vilkama

Manager

+358 (0)50 309 3961
veera.vilkama@moniheli.fi

Suomi, English, Español

Bisher Sawan

Casework Coordinator

+358 (0)50 309 3925 
bisher.sawan@moniheli.fi

Suomi, English, عربي (Arabic)

Ayaan Hassan

Intern
 
ayaan.hassan@moniheli.fi

Suomi, English, Af Soomaali

The Terkku project

Lauren Stevens

Project Coordinator

+358 (0)50 544 1122 
lauren.stevens@moniheli.fi

English, suomi

OmaPolku Project

Suvi Törrönen

Expert

+358 (0)50 543 4575 
suvi.torronen@moniheli.fi

Suomi, English

Javier Gauto

Expert

+358 (0)50 543 5456 
javier.gauto@moniheli.fi

English, Suomi,
Español, Guaraní

DigiUp Project

Artëm Kuosti

Project Manager

+358 (0)50 551 1824
artem.kuosti@moniheli.fi

Finnish, English, русский (Russian)

Yuri Kitaba

Project Coordinator

+358 (0)50 551 1821
yuri.kitaba@moniheli.fi

Suomi, English, 日本語 (Japanese)

Luontokoti Project

Anni Huovinen

Expert

+358 (0)44 750 4171
anni.huovinen@moniheli.fi

Suomi, English, Italiano

Mikki Sulle Project

Liban Ismail

Expert

+358 (0)50 3399578
liban.ismail@moniheli.fi

Suomi, English, Af Somaali